ITC / Ogłoszenia ITC / Seminaria ITC

Seminaria ITC

Seminaria odbywają się we wtorki o godz. 10:15,
w sali TC-105 budynku Instytutu Techniki Cieplnej lub zdalnie na platformie MS Teams
 Data Osoba Temat Zakład/Instytucja
4 października prof. dr hab. inż. Jarosław Milewski Przemysłowa konstrukcja węglanowych ogniw paliwowych oraz ceramicznych elektrolizerów dających możliwość integracji z instalacjami energetycznymi power-to-gas, podsumowanie projektu TENNESSEE ITC ZMiUE

Magdalena Cybulska

Tomasz Poczęsny

Referat na temat ochrony własności intelektualnej Dział Ochrony Własności Intelektualnej
25 października Lukasz Sztern Sposoby wsparcia pracowników i studentów w zakładaniu spółek akademickich na Politechnice Warszawskiej Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii
8 listopada Anna Krawczuk Podstawowe wymagania normy ISO 17025 Centrum Naukowo-Techniczne A2K CeNT s.c.
22 listopada Michał Romanowski Ocena możliwości pracy silnika resistojet w trybie coldgas – badania eksperymentalne Szkoła Orłów na PW

Seminarium instytutowe 22 listopada - Ocena możliwości pracy silnika resistojet

Zapraszamy na seminarium ITC, które odbędzie się 22 listopada o 10:15 w sali 105.

Referat wygłosi p. Michał Romanowski (uczestnik ministerialnego programu Szkoła Orłów na PW)

Temat referatu: „Ocena możliwości pracy silnika resistojet w trybie coldgas – badania eksperymentalne”

Seminarium odbędzie się wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Seminarium instytutowe 8 listopada - wymagania normy ISO 17025

W najbliższy wtorek (08.11) o godzinie 10:15 w sali T105 odbędzie się seminarium ITC.

Referat wygłosi p.Anna Krawczuk (Centrum Naukowo-Techniczne A2K CeNT s.c.)

Temat referatu: „Podstawowe wymagania normy ISO 17025

Seminarium odbędzie się wyłącznie w trybie stacjonarnym w sali 105

Seminarium instytutowe 25 października - zakładanie spółek akademickich

W najbliższy wtorek (25.10) o godzinie 10:15 w sali T105 odbędzie się seminarium ITC.

Referat wygłosi p. Lukasz Sztern (Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii).

Temat referatu: „Sposoby wsparcia pracowników i studentów w zakładaniu spółek akademickich na Politechnice Warszawskiej

Seminarium odbędzie się wyłącznie w trybie stacjonarnym w sali 105

Seminarium instytutowe 18 października - ochrona własności intelektualnej

W najbliższy wtorek (18.10) o godzinie 10:15 w sali T105 odbędzie się seminarium ITC.

Referat na temat ochrony własności intelektualnej wygłosi Pani rzecznik Magdalena Cybulska (NUMER WPISU NA LISTĘ RZECZNIKÓW PATENTOWYCH: 3162), która jest pracownikiem Działu Ochrony Własności Intelektualnej. Będzie obecny również Pan Tomasz Poczęsny, kierownik  Działu Ochrony Własności Intelektualnej.

Seminarium odbędzie się w trybie stacjonarnym.

Seminarium instytutowe 4 października

W najbliższy wtorek (4 października) o 10:15 w sali 105 odbędzie się seminarium ITC pod tytułem: „Przemysłowa konstrukcja węglanowych ogniw paliwowych oraz ceramicznych elektrolizerów dających możliwość integracji z instalacjami energetycznymi power-to-gas, podsumowanie projektu TENNESSEE”. Referat wygłosi prof. Jarosław Milewski, seminarium odbędzie się w trybie stacjonarnym.