IHE / About / Students scientific associations / Koło Naukowe Energetyków

Koło Naukowe Energetyków

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej jest jedną z najstarszych i najprężniej działających organizacji przy Politechnice Warszawskiej. Istnieje nieprzerwanie od 1966 roku zrzeszając najambitniejszych i najzdolniejszych studentów, którzy pragną rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę oraz zainteresowania z zakresu szeroko rozumianej energetyki i techniki cieplnej.

Opiekun KNE PW - dr inż. Wojciech Bujalski

Dołącz do nas

Interesujesz się energetyką w Polsce i na świecie? Masz pomysł na ciekawy, innowacyjny projekt? Chcesz się rozwijać naukowo? Jeżeli tak, dołącz do nas!

W KNE będziesz miał okazję wziąć udział w konferencjach naukowych organizowanych przez uczelnie oraz firmy zewnętrzne. Jeśli chcesz działać w projekcie naukowym lub zbudować własny prototyp urządzenia, bardzo chętnie Ci pomożemy. Członkostwo w kole stwarza możliwość zdobywania praktycznej wiedzy o energetyce, która może okazać się niezbędna w przyszłości.

Aby zostać kandydatem na członka, napisz któtko o swoich zainteresowaniach, umiejętnościach oraz czym chciałbyś się zajmować w kole. Informacje te wyślij e-mailem na adres podany w dziale Kontakt.

Odwiedź naszą stronę http://kne.itc.pw.edu.pl/